Nazirlərin fevral ayı üçün qəbul cədvəli açıqlanıb - SİYAHI A- / A+

 

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin fevral ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb. 

News12.az cədvəli təqdim edir:

Mərkəzi icra hakimiyyətiorqanları, digər qurumlarQəbulgünüQəbulun keçirildiyivə əhatə etdiyişəhər, rayonlar
Ceyhun Həsənov
Ədliyyə nazirinin müavini
01Şirvan, Hacıqabul, Saatlı, Sabirabad, Salyan
Azər Cəfərov
Ədliyyə nazirinin müavini
03Mingəçevir, Şəki, Yevlax,Bərdə, Goranboy
Toğrul Musayev
Ədliyyə nazirinin müavini
04Qobustan, Sumqayıt, Abşeron, Xızı, Ağsu
Eldar Nuriyev
Ədliyyə nazirinin müavini
04Quba, Qusar, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən
Fikrət Məmmədov
Ədliyyə naziri
05İsmayıllı, Qəbələ, Göyçay, Şamaxı, Oğuz, Ağdaş
Vilayət Zahirov
Ədliyyə nazirinin müavini
05Şəmkir, Gədəbəy, Tovuz, Qazax, Ağstafa
Mikayıl Cabbarov
İqtisadiyyat naziri
07Beyləqan
Niyazi Səfərov
İqtisadiyyat nazirinin müavini
07Füzuli
Sahib Məmmədov
İqtisadiyyat nazirinin müavini
07İmişli
Ramil Yusifov
“Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini
07Füzuli
Əhməd Əhmədzadə
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri
12Tovuz, Şəmkir
Rafiq Aslanov
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini
12Ağstafa
Zakir Quliyev
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini
12Qazax
Səyavuş Heydərov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
13Hacıqabul
Pərviz Şahbazov
Energetika naziri
14Salyan
Samir Vəliyev
Energetika nazirinin müavini
14Gəncə
Elnur Soltanov
Energetika nazirinin müavini
14Hacıqabul
Azad Rəhimov
Gənclər və idman naziri
14Abşeron
İntiqam Babayev
Gənclər və idman nazirinin müavini
14Sumqayıt, Xızı
İsmayıl İsmayılov
Gənclər və idman nazirinin müavini
14Şamaxı, Qobustan
Ramin Quluzadə
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri
14Sabirabad, Saatlı
Əli Abdullayev
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini
14Şirvan
Şahin Yusifov
Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri
14Gədəbəy
Namiq Əsgərov
Baş prokurorun müavini
14Ucar, Ağdaş
Sədaqət Qəhrəmanova
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
14Ağdaş, Kürdəmir, Göyçay
Mübariz Qurbanlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
18Salyan
Gündüz İsmayılov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
18Biləsuvar
Səyyad Salahlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin birinci müavini
20Şirvan
Arzu Rəhimov
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi
20Gəncə, Göygöl, Daşkəsən, Samux, Kəlbəcər
Mayıl Şahverdiyev
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini
20Goranboy, Mingəçevir, Naftalan, Xocalı
Bəhram Xəlilov
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini
20Ağsu, Göyçay
Ramiz Rzayev
Ali Məhkəmənin sədri
21Ağsu
Sahil Babayev
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri
21Hacıqabul
Anar Kərimov
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini
21Saatlı
Vüsal Nəsirli
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini
21Şirvan
Əbülfəs Qarayev
Mədəniyyət naziri
21Masallı
Vaqif Əliyev
Mədəniyyət nazirinin birinci müavini
21Yardımlı
Rafiq Bayramov
Mədəniyyət nazirinin müavini
21Cəlilabad
Oqtay Şirəliyev
Səhiyyə naziri
21İmişli, Saatlı
Elsevər Ağayev
Səhiyyə nazirinin müavini
21Ağcabədi
Rahim Əliyev
Səhiyyə nazirinin müavini
21Beyləqan
Ceyhun Bayramov
Təhsil naziri
21Kürdəmir, Göyçay
Rüstəm Usubov
Baş prokurorun birinci müavini
21Goranboy, Xocalı
Rövşən Rzayev
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
21Mingəçevir
Sabir Əhmədov
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
21Yevlax
Saleh Məmmədov
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri
21Salyan, Neftçala
Əvəz Qocayev
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini
21Biləsuvar
Vüqar Əhmədov
“Azərişıq” ASC-nin sədri
21Şamaxı, Qobustan
Ruslan Əliyev
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru
21Göyçay
Ramil İsgəndərov
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini
21Kürdəmir
Cahid Hüseynov
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini
21Ucar
Seyfulla Əzimov
Daxili işlər nazirinin birinci müavini
22Bərdə, Naftalan, Goranboy, Xocalı, Ağcabədi, Tərtər, Ağdam, Şuşa, Laçın, Beyləqan, Füzuli, Xocavənd
Qorxmaz Hüseynov
“Azərsu” ASC-nin sədri
24Şabran, Siyəzən
Teyyub Cabbarov
“Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini
25Qusar, Quba
Zakir Qaralov
Baş prokuror
28Şirvan, Sabirabad
Muxtar Babayev
Ekologiya və təbii sərvətlər naziri
28İmişli, Beyləqan, Xocavənd
Firdovsi Əliyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini
28Füzuli
Rauf Hacıyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini
28Zərdab
Kəmaləddin Heydərov
Fövqəladə hallar naziri
28İsmayıllı
Rəfail Mirzəyev
Fövqəladə hallar nazirinin birinci müavini
28Qobustan
Etibar Mirzəyev
Fövqəladə hallar nazirinin müavini
28Ağsu
İnam Kərimov
Kənd təsərrüfatı naziri
28Ucar, Kürdəmir
İlham Quliyev
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini
28İmişli, Zərdab
Elçin Zeynalov
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini
28Goranboy, Yevlax
Firudin Qurbanov
Təhsil nazirinin müavini
28Zərdab, Ucar
Səfər Mehdiyev
Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri
28Xızı, Siyəzən, Şabran
İsmayıl Hüseynov
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini
28Qobustan
Əsgər Abdullayev
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini
28Quba
Məleykə Abbaszadə
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri
28Kürdəmir, Ucar
Etibar Məmmədov
“Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini
28Xaçmaz
Vilayət Eyvazov
Daxili işlər naziri
29Şirvan, Sabirabad, Salyan, Neftçala, Hacıqabul, Biləsuvar, Cəbrayıl, İmişli, Zərdab, Saatlı

шаблоны для dle 11.2
Tarix: 29-01-2020, 17:43







TAM XƏBƏR
Facebook
Foto

Oqtay Əsədovun seçiciləri ilə görüşlər keçirilir-FOTOLAR

Son xəbərlər
Sorğu

Qarabağı hansı yolla qaytarmağın tərəfdarısınız ?